9.11.2015

Nové smlouvy

V měsíci listopadu došlo k podpisu smlouvy v oblasti VIP služeb, pro klienty společnosti MedicalHelp Česká republika s.r.o., Bank of China a Huawei.

17.6.2015

Koupě kancelářské budovy

Společnost Czech VIP Services s.r.o. koupí od přímého majitele kancelářskou budovu v centru Prahy o minimální výměře 6000m2 užitné plochy. Platba ihned !!

26.1.2015

Okamžitá refundace DPH

Nově k 1.1.2015 nabízí naše divize „Finance“ autodopravcům okamžitou refundaci DPH z vlastních zdrojů našeho partnera z celé EU, Norska, Švýcarska a to bez čekání !! Dále refundaci části spotřební daně z nafty z Belgie, Francie, Itálie,  Maďarska, Slovinska a Španělska. V případě Belgie a Francie je možné o refundaci žádat až tři roky zpětně. Vše za bezkonkurenčních podmínek.

23.7.2014

Školení Policie ČR

Začátkem roku 2014 členové našeho týmu provedli školení a praktický výcvik pro několik útvarů Policie ČR v ochraně VIP osob. Pro zahraniční agenturu, která aktivně působí v Afghanistánu a Iráku byl proveden dvoudenní kurz jejich zaměstnanců v oblasti fyzické ochrany a převozu chráněných osob ve válečných oblastech.

24.5.2014

Podpis rámcové smlouvy

V měsíci květnu tohoto roku došlo k podpisu Rámcové smlouvy mezi Czech VIP Services s.r.o. a nebankovní faktoringovou společností s obratem 270 miliard korun.