Ochrana

At již chcete podniknout cestu do oblastí zmítaných válkami, oblastí, kde řádí drogové kartely a gangy a nebo plánujete cestu do země, kde se prostě jen necítíte bezpečně! Zde všude Vám náš tým poskytne ochranu a bezpečí, které běžně poskytují politikům státní vojenské a policejní složky.

Veškerou činnost, kterou v této divizi nabízíme, zabezpečuje tým složený z příslušníků bývalého Útvaru speciálních operací Vojenské policie, speciálních jednotek Policie České republiky a členů  různých složek světových armád.

 

Působíme

Česká republika, EU, Rusko, SNS, Irák, Afghanistán, Afrika, Latinská Amerika. Další po dohodě.

 

Protection full service

tato služba obsahuje ozbrojenou fyzickou ostrahu klienta a jeho rodiny včetně osob které určí, převoz luxusními limuzínami včetně obrněných, přeprava vrtulníkem nebo privátním jetem, stálé vyhodnocování rizik, pravidelná kontrola objektů klienta na přítomnost odposlouchávacích a jiných zařízení, lékařská péče, ubytování na utajených místech.

 

Female bodyguard service

z důvodu zájmu ze strany arabských klientů nabízíme ozbrojenou ochranu žen našimi bodyguardkami, které jsou plně profesionálně vycvičené k této činnosti.

 

Evacuation

jestliže se jakékoliv osobě změní v místě svého pobytu bezpečnostní situace a to i v zahraničí, v rámci rizikových zemí  je náš tým schopný být v místě určení klientem do 72 hodin, kdy do našeho příjezdu již oblast zabezpečuje náš smluvní partner pro danou lokalitu, který disponuje potřebnou technikou a informacemi. Stejné podmínky platí pro EU, kde doba našeho přesunu dle dané lokality je maximálně 12 hodin.Po dohodě s klientem je evakuovaná osoba přemístěna na bezpečné místo.

 

Call centrum

toto naše nově vybavené operační call centrum je v součinnosti  po celou dobu trvání jakékoliv zakázky v oblasti VIP ochrany s vedením operačního týmu v terénu, dále monitoruje rizika nenadálých situací v přepravě, vyhodnocuje druhostupňově jakákoliv rizika a informace. Dále připravujeme i mobilní operační centrum.

 

Poradenská činnost

pro zkvalitnění služeb v oblasti VIP ochrany osob nabízíme poradenskou činnost státním i nestátním subjektům, včetně private military company (PMC).