Transport

Pozemní přeprava

Pozemní přepravu pro všechny naše klienty zabezpečujeme flotilou nových vozidel BMW 7 Long. Dále Vám můžeme nabídnout přepravu vozem Rolls Royce Phantom a Bentley Mulsane. Pro větší skupiny nabízíme Mercedes Viano. V případě pocitu jakéhokoliv ohrožení klienta máme k dispozici i obrněná SUV vozidla. Můžeme pro Vás sestavit i konvoj vozidel dle počtu osob a míry ohrožení. Každý náš řidič hovoří anglicky a zároveň je členem Czech VIP protection.

 

Vzdušná přeprava

Vzdušnou přepravu v naší společnosti poskytujeme osobní tak i nákladní. Zajišťujeme přepravu osob soukromými letadly  typu Light jet, Super light jet, Mid-Supermidsize jet, Heavy-Ultra long range jet a vrtulníkem Bell 206. S privátním letadlem přistanete na letištích, na která nemáte obyčejným linkovým letadlem šanci se dostat, odletíte, kdy se Vám to bude hodit, sestavíte si menu dle vlastního přání, neohlížíte se na stovky jiných spolucestujících a jste páni svého času. Váš letový plán sestavíme přesně podle vašich požadavků a vybereme nejvhodnější typ letadla.
Nabízíme využití VIP salonků na všech mezinárodních letištích.

Pro přepravu nákladů nabízíme letadlo Boeing 747-400F Cargo, kterým Vám přepravíme jakoukoliv zásilku, až do váhy 113 tun v reálně krátkém čase.

Vrtulník Bell B3 Jet Ranger je vhodný nejen k přepravě osob v rámci EU, ale i pro zajišťování monitoringu, výcviku bezpečnostních agentur, nebo jako součást různých teambuldingových aktivit.